SK | EN


Úvod


Spoločnosť DIF, s.r.o. je rodinná firma, ktorá s nadšením dodáva inovatívne prvky predovšetkým pre sklársky priemysel. Prinášame nové dizajnové technológie, ktoré rozširujú bežné možnosti pri tvorbe interiérov a exteriérov. Ponúkame širokú škálu vložných materiálov, ktoré sa používajú pri výrobe bezpečnostného laminovaného skla. Nespočetné grafické možnosti a zároveň ich vlastnosti vytvárajú pocit krásy, radosti, pohody a bezpečia z prostredia, v ktorom žijeme.

Sme autorizovaným distribútorom nemeckej spoločnosti Folienwerk na dodávku bezpečnostnej laminovacej fólie EVGUARD® pre Slovenskú Republiku, Poľsko, Maďarsko a Českú Republiku.

Taktiež sme výhradný distribútor vložných materiálov od firiem Rosco, Viewcol, Si.Ste a Innoptec. Pre sklárov ponúkame drobný spotrebný materiál a náradie od talianskeho výrobcu Si.Ste, akrylátové pásky od firmy Tesa a v neposlednom rade i laminačné pece od producentov TK a Lamiflex. Pridanou hodnotou pre našich odberateľov je poskytovanie kvalitnej technickej podpory a vzdelávania pri procese laminácie skla.

New spirit of glass… Vitajte!

EVGUARD®

evguard® je EVA laminovacia fólia pre bezpečnostné & dekoratívne sklo.

Laminovacia fólia evguard® je výsledkom dlhoročneho výskumu a vývoja, a okrem vysokej transparentnosti a spoľahlivej stability, zaručuje aj jej spracovávanie pri nízkych teplotách. Preto, že je vyrábaná v Nemecku a z Európskych surovín, garantujeme stálu úroveň kvality.

Fólia evguard® spĺňa najprísnejšie kritériá pre európsky ako i americký trh. Je certifikovaná pre výrobu bezpečnostného laminovaného skla.

evguard® laminovacia fólia bola vyvinutá v Nemecku. Bezpečnostné sklo vyrobené použitím tejto fólie bolo testovane v Európe, ale aj v iných klimaticky náročnejších častiach sveta. Naším cieľom je poskytnúť vám potrebné informácie pre výrobu laminovaného skla, ktoré bude spĺňať tie najvyššie požiadavky, ktoré si vyžadujú vaše špeciálne aplikácie.

evguard® laminovacia fólia je vhodná pre:

  • výrobu nepriestrelného a bezpečnostného skla
  • výrobu laminovaného skla s akustickými a izolačnými vlastnosťami
  • laminovanie dekoratívnych vložných materiálov, napr. farebných PET alebo citlivých PDLC fólií
  • výrobu fotovoltaických panelov.

Spracovanie laminačnej fólie evguard® je jednoduché a je možné vákuovou lamináciou a aj lamináciou v autokláve (na pre-lam nip roll linkách). Pri laminácii nevzniká nadmerný odpad a neprichádza k znečisteniu skla vďaka rôznym veľkostiam šírky fólie  Evguard®. Šírku je možné upraviť podľa potreby spracovateľa (po dohode). Laminácia prebieha v širokom rozmedzí teplôt a začína už pri teplote 105°C.

Evguard® laminovacia fólia je dostupná ako transparentná alebo biela fólia. Vyniká presvedčivou čírosťou laminovaného skla a má výbornú priľnavosť ku sklu a iným vložným materiálom. V porovnaní s často používanou PVB fóliou nie je hygroskopická, takže nenasiaka vodu a vlhkosť, čím sa predlžuje životnosť bezpečnostného skla a znižujú sa náklady na údržbu.

Výborne funguje v spojení s farebnými alebo inými vložnými materiálmi.

DIF, s.r.o.
Vyšehradská 18
851 06 Bratislava
SLOVENSKO
IČO: 35930586
IČ DPH: SK2021999144 
Zapísaná v Obchodnom registri
Okresného súdu Bratislava I Vložka I, oddiel Sro,
vložka číslo 35653/B
+421 903 727 151, +421 914 336 380
info@difsk.sk